Швейцарці обіцяють підтримати існуючі спільні проекти на Вінниччині

22.10.08 10:38 2743

Учора, 21 жовтня, відбулась зустріч першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Валерія Коровія з делегацією Швейцарського бюро співробітництва та розвитку в Україні.

Швейцарці обіцяють підтримати існуючі спільні проекти на Вінниччині

Мануель Еттер, директор Швецарського бюро співробітництва в Україні, зауважив, що це його перший приїзд до Вінниці.

На зустрічі було обговорено проекти, які вже реалізуються ШАРС в області та перспективи на майбутнє співробітництво.

- Мені дуже подобається проект, який зараз реалізується у Жмеринці щодо зменшення і профілактики рівня злочинності в молодіжному середовищі, - сказав Валерій Коровій. – Надзвичайно цікаві проекти по децентралізації, вони пробуджують свідомість людей.

Проекти в рамках децентралізації України нині реалізовуються у Тульчинському, Калинівському та Іллінецькому районах. Так, в Калинівському районі планується впровадження комплексної програми з водозабезпечення.

Мануель Еттер зазначив, що планується продовження вже існуючих проектів, в тому числі і щодо децентралізації та у галузі охорони здоров'я. Також за його словами, до фінансування проектів долучено ще один банк.

Зі свого боку перший заступник губернатора запевнив представників Швейцарського бюро співробітнцтва та розвитку у тому, що в області зберігається стабільна ситуація.
- Вінницька область – одна з найстабільніших в Україні, - сказав Валерій Коровій.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)