У Вінниці розпочався українсько-польський бізнес-форум

30.03.12 16:49 3130 1

Співорганізатором з польської сторони виступає громадська організація «Український Центр Бізнесу», що функціонує у Варшаві та об'єднує багатьох польських підприємців.

У Вінниці розпочався українсько-польський бізнес-форум

30 березня голова обласної Ради Сергій Татусяк бере участь в українсько-польському бізнес-форумі, котрий проходить у Вінниці. Захід відбувається з ініціативи президента громадської організації «Клуб ділових людей» Надії Лисецької, за підтримки Вінницької обласної Ради та обласної державної адміністрації.

Співорганізатором з польської сторони виступає громадська організація «Український Центр Бізнесу», що функціонує у Варшаві та об'єднує багатьох польських підприємців. Особисту підтримку форуму висловив маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік.

Як зазначають організатори українсько-польського бізнес-форуму, його мета – у результаті переговорів вийти на підписання конкретних договорів та залучення інвестицій. Крім того, сторони мають обговорити найбільш перспективні напрямки економічної співпраці Вінниччини й Польщі.

По закінченню першої офіційно-теоретичної частини форуму, польські бізнесмени планують відвідати підприємства Вінницького регіону та на практиці ознайомитися з особливостями їхньої роботи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційний інтернет-сайт Вінницької обласної Ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. US
    US
    31-03-12, 00:38 | IP:71.183.179...
    С кем вы дружите идиоты. Поляки предали вас ещё во времена "Солидарности" и переметнулись к врагу. США за предательство СССР и славянских народов, сразу выдали всем гринкарты, теперь они блукают по "Грин-Поинту в поисках работы, а полячки стоят в очереди, что тбы почистить серебро и помыть унитазы евреям. Польша - официальный американский надзиратель по Украине. Я хорошо знаю поляков, так вылизывают Америке, - только прибалты и грузины.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)