Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків

19.04.12 11:31 5346

18 квітня на збірному пункті Вінницького обласного військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України.

Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків

Чергові 9 команд новобранців відбули до майбутніх місць військової служби.

Цієї весни до лав Збройних Сил України та інших військових формувань Вінниччина направить 800 юнаків. Зокрема, у Внутрішніх військах МВС України проходитимуть службу 290 подолян, у Державній спеціальній службі транспорту – 45, а 465 юнаків виконуватимуть свій конституційний обов’язок у лавах Збройних Сил України.

Щирі слова вітань на адресу новобранців під час урочистого мітингу пролунали з вуст начальника відділу обліково-мобілізаційної роботи Козятинської міської ради Олександра Паламарчука. А мати призовника Олена Ляшук побажала усім призовникам з честю виконати благородну справу служіння Вітчизні.

– Нехай у щоденному армійському житті вас оберігає материнська молитва та зігрівають спогади про батьківську домівку, – наголосила вона.

У свою чергу, начальник відділу обліково-призовної роботи – заступник обласного військового комісара з призову підполковник Михайло Дзигаленко звернув увагу юнаків на те, що, вступаючи до лав захисників Батьківщини, вони беруть на себе відповідальність за спокій своїх рідних і близьких, за долі мільйонів громадян держави.

– На вас чекає виконання відповідальних бойових завдань, щоденна напружена військова служба. Мобілізуйте всю силу своїх молодих сердець, свою волю і розум, адже віднині, ви – захисники Вітчизни, – закликав полковник Михайло Дзигаленко.

Від імені новобранців призовник Михайло Джуринський запевнив присутніх, що подоляни з честю та гідністю готові виконувати покладені на них завдання.

Настоятель православної церкви Серафима Саровського протоієрей Роман благословив призовників на ратну службу.

За словами підполковника Михайла Дзигаленка, особливістю цьогорічного призову “Весна – 2012” є те, що майже 90 відсотків юнаків не мають обмежень за здоров’ям. Ще до початку призовної кампанії у військових комісаріатах області були вивчені дані юнаків, їх стан здоров’я та морально-ділові якості, фізична підготовленість. Тому до війська підуть кращі з кращих. Більше того, під час формування команд враховувалося побажання хлопців щодо проходження ними військової строкової служби.

Фото

Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків Цієї весни до лав Збройних Сил України Вінниччина направить 800 юнаків

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сергій Фурдик
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)