У Козятині іноземні благодійники побудують гуртожиток для одиноких матерів

19.06.12 17:08 2540 1

Шведсько-норвезька делегація із представників благодійних організацій знову завітала до Козятинського краю.

У Козятині  іноземні благодійники побудують гуртожиток для одиноких матерів

Шведсько-норвежська  делегація в Козятинській ЦРЛНагадаємо, півроку тому, у жовтні 2011 року, пастор Євангельської Церкви «Бетанія» Орден Хойланд із міста Вігеленд (Норвегія) передав від благодійної норвезької організації P.T.S.S Sorlande sykehus Kristiansand такий необхідний для районної лікарні реанімобіль із медичним устаткуванням.

Цього разу пан Хойланд приїхав зі своїми колегами – представниками благодійних організацій, що спрямовують свою діяльність на соціальну допомогу. Гостей перш за все цікавила можливість та потреба у новій партії благодійної допомоги. Саме тому делегація на запрошення першого заступника голови Козятинської райдержадміністрації Миколи Купчика відвідала центральну районну лікарню, де гості мали можливість оглянути палати відділення інтенсивної терапії, поспілкуватись із пацієнтками пологового відділення.

Шведсько-норвежська делегація у Козятинській ЦРЛДо речі, серед гостей були і медики, зокрема, лікар з Норвегії Лінн Аннет Ларсен, а також представник нетрадиційної медицини швед Крістофер Борг. Саме їх у першу чергу цікавив стан медицини на Козятинщині, рівень надання невідкладної допомоги.

У програмі візиту благодійників було і відвідування будівництва реабілітаційного центру для наркозалежних у селі Іванківці, яке здійснюється завдяки матеріальній допомозі іноземних благодійних організацій, що співпрацюють із Євангельською Церквою «Бетанія».

Гості пообіцяли і надалі допомагати розбудові центру, адже допомога, що надається цій категорії хворих – неоціненна.

У планах іноземних благодійників – допомога молодим матерям, що опинились у скрутних життєвих обставинах і є підопічними обласного Центру матері і дитини, що знаходиться у Козятині. Як розповів пан Хойланд, передбачається створити щось на кшталт гуртожитку для одиноких матерів на базі приміщення колишньої Блажіївської школи. «Ми готові надавати допомогу. А Козятинщина відтепер – у моєму серці», – зауважив наостанок зустрічі пан Орден Хойланд.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1.
    20-06-12, 08:43 | IP:81.30.173...
    Велика подяка iноземним благодiйникам за таку можливiсть допомоги одиноким матерям. Якщо не допомогати жiнкам, то свiт вимре.Небагато жiнок зараз можуть влаштувати нормальне сiмейне життя,бо нормальних та сiмейноорiентованих чоловiкiв-одиницi. Народжувати безпечнiше молодим,а так страждае карьера та просто навiть робота i проффесiйна складова,жIнка залишаеться матерiально невлаштованною та без особливого майбутнього,поки змушена самотужки сидiти з дитиною в декретi.А в нас ще й вiдповiдальнiсть за дитину несе тiльки жiнка,а чоловiк зробив та й все йому,як з гуся вода.Така допомога-це дiйсно дуже цiнна допомога,вияв уваги та спiвчуття до жiнок.у всiтлi нашоi вимираючоi краiни така допомога-неоцiненна!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)