Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку»

12.07.12 14:06 3392 4

На Вінниччині продовжується експеримент столичного Інституту журналістики по заміні студентами колективів «районок» в Тростянці та Калинівці.

Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку»

 Таким чином майбутні журналісти увесь липень самостійно випускають газети в якості творчої практики, пізнаючи реальну глибинку без глянцю.

В калинівському  «Прапорі Перемоги» фоторепортером з майбутніми журналістами працює місцева десятикласниця Катя Чекова, яка знімає не лише героїв публікацій, а й побут та пригоди самих стажерів для фотофільму про їх практику. Щось на зразок реаліті-шоу «Фабрика журналістів». Завдяки цьому за перебігом експерименту можуть спостерігати і читачі «Моєї Вінниці».

А пригод у студенток (група, як на підбір, дівоча) вистачає.

Теми вони розробляють в стилі інфотеймент, коли самі пробують і перевіряють усе, про що пишуть.

«Найгостріше» наразі враження – візит на фермерське господарство "Панський хутір", де корінні городянки допомагали копати часник. Тож і назад в редакцію повертались із фермером Сергієм Моргунським у машині, завантаженій все тим же часником))

На замітку вінницьким журналістам, - студентки, які щойно закінчили перший курс, ще не вміють тільки верстати. Ці навички вони освоюватимуть на другому курсі.

Нагадаємо, що цей проект реалізується Інститутом журналістики за підтримки Фонду розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка.

Як ми повідомляли раніше, Реаліті «Фабрика журналістів»

Фото

Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку» Реаліті «Фабрика журналістів» в «часниковому соку»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Оля
  Оля
  13-07-12, 17:49 | IP:79.135.204...
  Слово "інфотеймент" означає "інформувати, розважаючи". Це не стиль теми і не участь у тому, про що пише журналіст.

  Не всі учасники експерименту закінчили перший курс.
 • 3. Віка
  Віка
  13-07-12, 09:26 | IP:91.124.117...
  123, справді? В Калинівці є клуб?
 • 2. 123
  123
  12-07-12, 16:48 | IP:91.213.119...
  Щодо нічних клубів, то попередній коментар помиляється!
 • 1. jipsi
  jipsi
  12-07-12, 14:21 | IP:37.19.220...
  да уж не глянец:-) ночных клубов в райцентрах не водится

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)