Микола Джига не задоволений ціновою ситуацією на ринку молока області

24.07.12 12:35 2563

Про це зазначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Мовчан під час засідання членів робочої групи, яке відбулось 23 липня

Микола Джига не задоволений ціновою ситуацією на ринку молока області

Іван Мовчан підкреслив, що час вмовлянь і попереджень стосовно заготовачів сировини завершено.

Як керівництвом області, так і членами робочої групи протягом тривалого часу проводились заходи, спрямовані на попередження та виявлення недоліків у заготівлі молочної продукції. Так, відповідно до чинного законодавства, усе молоко повинно прийматися тільки через молокоприймальні пункти, які відповідають санітарним нормам. У належному стані повинні бути молоковози. Водії та працівники молокопунктів повинні мати санітарні книжки. Але, на жаль, багато хто не хоче дотримуватись вимог Закону.

Тому Іван Мовчан дав доручення членам робочої групи розробити чіткий алгоритм дій для покарання в межах чинного законодавства тих, хто не дотримується букви закону. За його словами, свавілля, беззаконня посередницьких структур, які дестабілізують цінову ситуацію на ринку молока області не буде. І це є принципова позиція керівництва області, - наголосив Іван Мовчан.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)