Селяни Вінниччини пішли на Київ із вилами

24.07.12 13:24 4300

Люди протестують проти несплати їм зароблених грошей

Селяни Вінниччини пішли на Київ із вилами

Конфлікт поміж селянами та цукровим заводом дійшов до столиці. Обурені несплатою грошей люди прийшли шукати справедливості в керівництва держави, йдеться в сюжеті ТСН.

Торік очільники їхнього агропідприємства уклали угоду з цукровим заводом на постачання буряків. Власні зобов'язання з постачання цукрових буряків аргофірма перед заводом виконала, але обіцяних 2 млн гривень так і не отримала.

На сільгосппідприємстві працює переважна частина мешканців села. Крім школи та сільради, це – єдиний роботодавець. Уже другий місяць фірма не має чим сплачувати зарплати, а люди не мають за віщо жити та забезпечувати збирання врожаю.

Відтак щоби знайти гроші на солярку і бодай якось зібрати посіяне, вони вимушені вирізати власну племінну худобу. Раніше, кажуть керівники аргопідприємства, їх на заводі годували обіцянками: мовляв, ось-ось розрахуються. Тепер уже й обіцянок шкодують. "Вже місяць нам не відповідають на телефоні дзвінки. Мотивують, що в них погані справи в бізнесі їхньому – вибачайте. А ми вибачати не можемо", - бідкається головний бухгалтер сільгоспфірми Роман Варич.

У Києві селяни пікетували юридичну адресу фірми-співвласниці цукрового заводу. Та порозуміння з посадовцями цього підприємства не знайшли. Відтак переадресували свої прохання до влади. Та обіцяли в разі невиконання повернутися разом із усім інвентарем – вилами, лопатами тощо. Можливо, аби перекрити якусь із доріг.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)