Завдяки фонду «Батьківська земля» відремонтовано комп’ютерний клас у селі Чорномин

08.08.12 16:08 2380

За підтримки Благодійного фонду «Батьківська земля» завершується ремонт комп’ютерного класу у загальноосвітній школі села Чорномин Піщанського району.

Завдяки фонду «Батьківська земля» відремонтовано комп’ютерний клас у селі Чорномин

На початку літа до благодійників звернулася громада села із проханням посприяти у відновленні історичної будівлі школи, яку звели у 1820 році. Перший крок вже зроблено – з початком нового навчального року 144 школярів матимуть змогу займатися у новому сучасному класі.

- Замінили вікна, двері, відремонтували стіни, стелю, підлогу встелили ламінатом, замінили освітлення, - словом, усе зробили по-сучасному та зі смаком! – розповідає сільський голова села Чорномин Зінаїда Тишкул. – Ремонт іде до завершення – залишилось тільки вазони занести! Учні, вчителі, батьки надзвичайно вдячні фонду, адже без його допомоги ремонту довелось чекати ще довго. Востаннє школу ремонтували на початку 90-х років минулого століття.

Директор школи Руслан Броль розповідає, що відкриття оновленого комп’ютерного класу до першого вересня стане визначною подією для школи.

- Школі незабаром виповниться 200 років. Будівля є пам’яткою архітектури, а перебуває у занедбаному стані. Тому ми вдячні активістам фонду за те, що вони звернули увагу на цю проблему і допомогли нам із ремонтом, - каже директор. – Насправді, це один з тих небагатьох випадків, коли люди дійсно переймаються проблемами громади. Ми звернулися – і нас почули. Якби не такі небайдужі люди, школі б ще довго довелось чекати ремонту.

Нагадаємо, ремонт комп’ютерного класу у селі Чорномин – не єдина добра справа фонду «Батьківська земля». На початку серпня відбулося відкриття нового водогону, який тепер забезпечує водою третину мешканців села.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)