У Бершадському районі почали видавати безкоштовно наркотики

14.08.12 12:53 2414 2

На базі Бершадської ЦРЛ відкрили кімнату видачі замісних препаратів.

У Бершадському районі почали видавати безкоштовно наркотики

Участь у відкритті кімнати видачі замісних препаратів на базі Бершадської ЦРЛ,  приймали  головний лікар обласного наркологічного диспансеру "Соціотерапія" Павло Слободянюк та лікар-нарколог Ірина Веретко, яка є координатором програми замісної підтримувальної терапії.

У Вінницькій області програма замісної підтримувальної терапії для хворих з опіоїдною залежністю впроваджується на виконання Закону України «Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013рр.».

На сьогодні така програма працює в м. Вінниця та 6-ти районах області.

Наказом управління охорони здоров'я та курортів ОДА у Вінницькій області дана програма нещодавно була впроваджена і на базі Бершадської ЦРЛ, де попередньо були створені всі необхідні умови для провадження даної програми: відремонтована та оснащена згідно вимогам кімната видачі замісних препаратів, кімната для їх зберігання. Медичний персонал наркологічного кабінету пройшов стажування на робочому місці з питань замісної підтримувальної терапії на базі Вінницького обласного протитуберкульозного диспансеру. Окрім того, кімната видачі замісних препаратів знаходиться в одному приміщенні з «Кабінетом довіри», що створює хороші умови для догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих пацієнтів що споживають ін’єкційні наркотики.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Лллл
  Лллл
  14-08-12, 17:48 | IP:91.124.117...
  Чому з нас мають смоктати гроші на утримання зеків, комусь на наркопрепарати і т.п.?! А не краще мінімізувати такі видатки? Просто заборонити кількадесят різних серіалів, фільтрувати цей жахливий інтернет?
  "Виховувати" суспільство? а то одно робе цілими днями, а друге прожирає і про**рає в витрєзвітєлях і тюрмах гроші, які чесним людям утримуються з зарплат на утримання цєї бидлоти...
 • 1. Лллл
  Лллл
  14-08-12, 17:42 | IP:91.124.117...
  ага! Нема щоб цих паразитів вилікувати! Так ні, треба за казенний кошт їм наркопрепарати давати... Нема слів...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)