У Вінницькій області закривається 4 птахофабрики

05.12.08 03:54 4358 3

Представники птахофабрик просять уряд переглянути умови декларування оптово-відпускних цін на яйця

У Вінницькій області закривається 4 птахофабрики

Представники птахофабрик звертаються до уряду переглянути умови декларування оптово-відпускних цін на курячі яйця та розглянути можливість внесення відповідних змін до постанови Кабінету міністрів від 17 жовтня 2007 р. "Про затвердження порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари" з метою виключення курячих яєць з переліку продовольчих товарів, зміна ціни на які підлягає декларуванню. Про це сьогодні заявив генеральний директор Асоціації птахівничих підприємств "Птахопром України" Володимир Фролов, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, виробники яєць зазнають збитковість через штучне регулювання цін. Зокрема, він повідомив, що ще й досі діє процедуру регулювання цін, яка була прийнята до початку кризових явищ у світовій економіці, і на даний час вона ще більше підсилює негативні процеси у сільському господарстві.

Він також повідомив, що українське птахівництво і виробники яєць зокрема опинилися серед тих галузей, які в першу чергу зазнали впливу світової фінансової кризи. Рентабельність виробництва яєць у 2008 р., за словами В.Фролова, прогнозується на рівні мінус 9,5%, а для забезпечення нормальної діяльності підприємств середній показник рентабельності повинен щонайменше складати 10-15%.

На сьогоднішній день ціна на яйця в Україні нестабільна. Це відбувається за рахунок сезонних коливань попиту на цю продукцію. Окрім цього, за словами В.Фролова, коливання ціни на ринку відбувається значною мірою за рахунок посередників. Так, на даний час відпускна ціна підприємства складає в середньому 6 грн за десяток, в той час як у роздрібній ціні яйця можна купити за ціною від 9 до 13 грн.

Крім того, заявив В.Фролов, в умовах світової фінансової кризи через збитки, які зазнають підприємства з виробництва яєць, значна частина з них опинилися під загрозою банкрутства. Так, уже планується закриття чотирьох підприємств тільки у Вінницькій області, що призведе до звільнення більше тисячі працівників. Аналогічна ситуація спостерігається також по Чернігівській, Черкаській та інших областях.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:РБК-Україна
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. defender
  defender
  05-12-08, 20:37 | IP:91.124.100...
  Андрей! Если Ваши расчеты верны, то Вам -"браво"!, а В.Фролову - позор! Ибо нефиг спекулировать на понятии "кризис"!
 • 2. Андрей
  Андрей
  05-12-08, 10:25 | IP:91.124.118...
  На мою думку саме зараз птахофабрики отримують надприбутки, але їм мало бо напорозі Новий рік, а це явний підйом попиту на яйце. Чому надприбутки? Дуже просто. Основним ціноутворючим показником ціни яйця є комбікорм (приблизно 50% ціни)Основною складовою комбікорму є зернова група (приблизно 70% рецепту)Насьогодні ціна готового комбікорму від 800 до 1000 грн., а ціна яйця 8-10 грн. На початку 2008 року комбікорм коштував 1900-2200 грн., а яйце 4 грн. Тому що ціна основної складової кормів кукурудзи була 1400-1500 грн.( Насьогоді ж ціна кукурудзи максімум 550 грн.)Нехай збільшились ціни на газ, заробітна плата прцівників, ціна на імпортну складову кормів -- премікс, електроенергію але це не є привідом для збільшення ціни яйця в три, а то і в чотири рази. Тому це є НАДПРИБУТКОМ.
 • 1. Александр
  Александр
  05-12-08, 09:34 | IP:92.112.175...
  БЕРЕГИТЕ ЯЙЦА, особенно куриные

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)