Районна лікарня Барського району зайво витратила майже півмільйона

06.09.12 16:44 3408

Фахівці Держфінінспекції у Вінницькій області під час ревізії Барської центральної районної лікарні виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 400 тис. грн. Контрольний захід охопив період із березня 2010 до червня 2012 року.

Районна лікарня Барського району зайво витратила майже півмільйона

Оскільки бухгалтерська служба не дотримувалася вимог чинного законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, а також під час розрахунків із державними цільовими фондами, медичний заклад зайво витратив майже 240 тис. грн.

Окрім того, із загального фонду лікарні використано понад 106 тис. грн на виплату зарплати медикам, які надавали платні послуги, тоді як відповідно до вимог чинного законодавства заробітну плату вони повинні одержувати з коштів, отриманих за надані послуги.

Під час ревізії також виявлені факти зарахування до загального фонду лікарні доходів, належних державному бюджету, та придбання бензину за завищеними цінами.

За недотримання вимог чинного законодавства на шістьох посадових осіб Барської центральної районної лікарні складено протоколи про адміністративне правопорушення. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:прес-служба Державної фінансової інспекції України
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)