На Вінниччині розпочато сезон цукроваріння

13.09.12 16:30 3302 0

Про це 12 вересня під час прес-конференції повідомив начальник головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Миколи Неїлик.

На Вінниччині розпочато сезон цукроваріння

За словами М. Неїлик, цукровим заводам області згідно квоти «А» доведено обсяги виробництва та поставки цукру, виробленого з цукрових буряків на внутрішній ринок в розмірі 361,23 тис. тонн.

Він зазначив, що у новому виробничому сезоні планують працювати 9 цукрових заводів, зокрема: ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля» (Гайсинський цукровий завод), ТОВ «Хмільницьке» (Жаданівський цукровий завод), ТОВ «Іллінецький цукровий завод», ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» (Крижопільський цукровий завод), структурні підрозділи ТОВ «Подільські цукроварні» - «Моївський цукор», «Соколівський цукор» та «Капустянський цукор», ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» (Томашпільський цукровий завод), ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК».

На сьогоднішній день, розпочали новий виробничий сезон ТОВ «Хмільницьке», СП «Моївський цукор», ТОВ «Подільські цукроварні», ТОВ «АК»Зелена долина» та ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК». Цими підприємствами вже перероблено 9,1 тис. тонн цукрових буряків і вироблено понад 3 тис. тонн цукру. На цукрові заводи для переробки вже вивезено 98,3 тис. тонн цукросировини.

Як повідомив М Неїлик, до виробничого сезону поточного року цукровими заводами області укладено угод на постачання понад 3 млн. тонн цукрових буряків. Також зазначив, що станом на 11 вересня сільгосптоваровиробниками області викопано 4 тис. га (4,9%) цукрових буряків та розпочато його збирання в 17 районах області. Середня урожайності становить 307 ц/га, що на 93 ц/га менше минулорічного показника.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)