На Вінниччині стартували курси підвищення кваліфікації для вихователів гуртожитків професійно-технічних закладів

21.09.12 09:58 3126

Отримавши у червні 2012 року ліцензію на здійснення навчальної діяльності з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів системи професійно-технічної освіти, Навчально-методичний центр ПТО у Вінницькій області розпочав новий навчальний рік з новаторської ідеї.

На Вінниччині стартували курси  підвищення кваліфікації для вихователів гуртожитків професійно-технічних  закладів

26 вихователів гурКурси  підвищення кваліфікації для вихователів гуртожитків професійно-технічних  закладівтожитків професійно-технічних навчальних закладів області розпочали своє навчання і протягом двох тижнів слухатимуть лекції та практично закріплюватимуть отримані знання, розширюючи свій професійний кругозір.

Вступною лекцією щодо модернізації професійно-технічної освіти в умовах ринкової економіки відкривав роботу курсів заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Бачинський.

Навчальна програма курсів передбачає три модулі:

  • соціально-гуманітарний,
  • професійний,
  • діагностико-аналітичний.

А відтак, серед запланованих для слухачів тем:

  • нормативно-правове забезпечення виховного процесу в ПТНЗ, його психолого-педагогічні основи та система організації в гуртожитках закладів професійно-технічної освіти,
  • забезпечення охорони праці та безпеки життєдіяльності учнівської молоді. Вихователі поповнюватимуть свої знання щодо організації роботи з обдарованими дітьми, культури здоров’я особистості, педагогічної майстерності, а також сучасних інформаційних та комунікаційних технологій.

По завершенню навчання слухачі отримають відповідні свідоцтва державного зразка.

А оскільки ліцензійний обсяг підготовки зазначеної категорії педпрацівників складає 50 осіб, то протягом навчального року підвищити свою кваліфікацію матиме змогу ще одна група вихователів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)