У Вінниці пройшло свято обдарованої молоді

27.09.12 11:43 3200

У ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище» пройшло Свято обдарованої молоді, покликане відзначити учнів, які посіли призові місця в предметних олімпіадах, турнірах, мистецьких конкурсах та спортивних змаганнях, брали участь в проектах та конкурсах професійної майстерності, конкурсах-фестивалях художньої самодіяльності.

У Вінниці пройшло свято обдарованої молоді

Із вітальним словом до учнів та педагогів звернувся директор навчального закладу Олександр Дмитрик, звернувши увагу на актуальність роботи із обдарованою молоддю, необхідність підтримки та надання можливості реалізації творчого та інтелектуального потенціалу.

А тут Вінницькому міжрегіональному вищому професійному училищу є чим пишатися: учні закладу - учасники Всеукраїнської акції «Моральний вчинок» посіли ІІ місце в номінації «Культурологічний проект»; учень групи №6 Тарас Пахолюк виборов 3 місце у Міжнародному конкурсі ім. Я. Корчака; абсолютну перемогу в обласному конкурсі проектів «Пирогов – видатна особистість Вінниччини!» здобули учасники бібліотечного гуртка; у X Міжнародному відкритому конкурсі із Web- дизайну та комп’ютерної графіки в номінації «Програмна реалізація» перше місце у II турі змагання посів учень групи № 35 Володимир Чміхаленко, а учень групи № 1 Юрій Овчарук в обласному конкурсі ім. П. Яцика став переможцем у номінації «Оригінальний виклад думок у творчому завданні».

З метою стимулювання, підтримки та заохочення талановитої молоді, майже 190 учасників свята нагороджено Почесними грамотами, дипломами, відзнаками та грошовими преміями в номінаціях:

  • «Відмінник навчання»,
  • «Інтелектуал»,
  • «Професійна майстерність»,
  • «Митець року»
  • «Спортсмен року».

Загальний фонд грошових винагород склав 9 тисяч гривень.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)