Вінницькі листоноші їздитимуть на фірмових велосипедах

24.10.12 17:36 8320

На Вінниччину надійшла перша партія нових велосипедів для листонош

Вінницькі листоноші їздитимуть на фірмових велосипедах

Днями перші 500 нових велосипедів для листонош доставили до кількох районів Вінниччини.

велосипеди для листонош

У першу чергу новим транспортом забезпечать тих працівників "Укрпошти", які обслуговують дільниці протяжністю більше 8 кілометрів.

Нові жовто-сірі дорожні велосипеди мають сірий металевий кошик на 6 кг попереду та сірий багажник на 14 кг ззаду. Двоколісний транспорт закуповують за кошти "Укрпошти" по 1 тисячі 25 гривень у ТОВ "Планета Аква". Усього “Укрпошта” закупить для листонош 13 017 велосипедів.

За словами Віталія Якубовського, заступника начальника з питань технології, експлуатації і якості надання послуг Вінницької дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта", це набагато пришвидшить і полегшить роботу працівників "Укрпошти".

- Адже деякі дільниці, які обслуговують вінницькі листоноші, мають протяжність до 20 кілометрів, - говорить Віталій Якубовський. - Забезпечуватись велосипедами будуть ті працівники, які досі не мали транспорту. Не враховуючи місто Вінницю, бо їздити на велосипедах у обласному центрі листоношам не зовсім зручно. Усього область отримає 950 велосипедів, що повністю покриє потребу.

Нагадаємо, що станом на жовтень 2012 року у Вінницькій області працює понад дві тисячі листонош. Частина з яких отримувала й раніше велосипеди, але звичайного зразка від сільських голів, районних адміністрацій. Заплановано, що усі 950 велосипедів надійдуть до Вінницької області до кінця 2012 року.

Наразі в Україні діють майже 14 тисяч поштових відділень, пошту розносять 40 тисяч 874 листоноші.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)