Прокуратура "взялася" за охоронні підприємства Вінниччини

05.12.12 09:04 2308

Прокуратура встановила, що охоронні підприємства Вінниччини порушують законодавство.

Прокуратура "взялася" за охоронні підприємства Вінниччини

Прокуратурою Вінницької області організовано перевірки щодо додержання законодавства про охоронну діяльність, якою встановлено, що посадові особи одного із товариств з обмеженою діяльністю надає послуги з охорони об’єктів з порушенням вимог Закону України "Про охоронну діяльність" та ліцензійних умов. А саме, до охорони залучаються працівники, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, оскільки, не пройшли необхідний курс навчання та підвищення кваліфікації; їхні свідоцтва про присвоєння кваліфікації "охоронника" не відповідають вимогам законодавства.

Також встановлено, що службові особи багатьох охоронних ТОВ не включали до своїх штатів осіб, відповідальних за організацію і проведення заходів охорони, та не здійснюють контроль за виконанням персоналом охорони покладених на них обов'язків. Крім цього, керівниками таких підприємств не були допущені до перевірки посадові особи спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування.

У зв’язку з викладеним вище, прокуратурою області внесено 4 подання керівництву УМВС України у Вінницькій області щодо проведення позапланових перевірок цих суб'єктів, притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності і вирішення питання про анулювання ліцензій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)