Прокуратура "взялася" за охоронні підприємства Вінниччини

05.12.12 09:04 2017 2

Прокуратура встановила, що охоронні підприємства Вінниччини порушують законодавство.

Прокуратура "взялася" за охоронні підприємства Вінниччини

Прокуратурою Вінницької області організовано перевірки щодо додержання законодавства про охоронну діяльність, якою встановлено, що посадові особи одного із товариств з обмеженою діяльністю надає послуги з охорони об’єктів з порушенням вимог Закону України "Про охоронну діяльність" та ліцензійних умов. А саме, до охорони залучаються працівники, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, оскільки, не пройшли необхідний курс навчання та підвищення кваліфікації; їхні свідоцтва про присвоєння кваліфікації "охоронника" не відповідають вимогам законодавства.

Також встановлено, що службові особи багатьох охоронних ТОВ не включали до своїх штатів осіб, відповідальних за організацію і проведення заходів охорони, та не здійснюють контроль за виконанням персоналом охорони покладених на них обов'язків. Крім цього, керівниками таких підприємств не були допущені до перевірки посадові особи спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування.

У зв’язку з викладеним вище, прокуратурою області внесено 4 подання керівництву УМВС України у Вінницькій області щодо проведення позапланових перевірок цих суб'єктів, притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності і вирішення питання про анулювання ліцензій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сергій
  Сергій
  05-12-12, 13:13 | IP:37.72.42...
  А що робити молодим людям, коли немає роботи. Деякі йдуть в міліцію працювати, але розуміють, що в перспективі потрібно в училищі вчитися, не кожен хоче, а чому вони навчені, як приклад після армії. Найлегшим, а деколи і єдиним залишається охоронна фірма.
 • 1. Олександр
  Олександр
  05-12-12, 09:27 | IP:37.52.108...
  Це вже давно потрібно було зробити,і поприкривати ці лавочки, тому що під виглядом охоронців, працюють різні покидьки і невдахи які компенсують свої невдачі в попередньому житті, в роботі в статусі охоронця, переважно грубо зловживаючи цим статусом.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)