Дерев'яні церкви Вінниччини перевіряють на пожежну безпеку

18.12.12 10:04 2565

14 грудня Управлінням Держтехногенбезпеки у Вінницькій області та службою наглядово-профілактичного обслуговування Вінницького району спільно з ТРК «Україна» та телеканалом «ІСТV» здійснено рейд, щодо готовності релігійних закладів до проведення новорічних та різдвяних свят.

Дерев'яні церкви Вінниччини перевіряють на пожежну безпеку

Для перевірки були визначені церкви, що знаходяться в селах Стадниця та Гавришівка, неподалік від Вінниці. Вибір був не випадковим, адже обидві будівлі дерев’яні та побудовані ще у вісімнадцятому столітті.

Опалення в таких будівлях відсутнє, тому прихожани обігріваються за допомогою електричних конвекторів. «Я завжди звертаю увагу прихожан на толерантне ставлення один до одного та дотримання вимог особистої безпеки під час богослужінь», - повідомив отець Миколай.

За матеріалами попередніх приписів було виявлено, що священослужителями вживаються усі можливі заходи, направлені на дотримання протипожежного режиму в приміщеннях. Однак виконання заходів, які потребують значних матеріальних вкладень відкладаються до «кращих часів».

Всього на території області існує більше ніж півтори тисячі церков, 93 з яких дерев’яні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Управління Держтехногенбезпеки у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)