Через підроблені документи фермер умисно приховав від бюджету майже 2 мільйона гривень ПДВ

03.01.13 15:12 2122

Директор фермерського господарства на Вінниччині, що займається вирощуванням та продажем сільськогосподарських культур, умисно ухилився від сплати до бюджету майже 2 млн. грн. податку на додану вартість, провадячи господарські відносини зі східноукраїнським підприємством.

Через підроблені документи фермер умисно приховав від бюджету майже 2 мільйона гривень ПДВ

Підставою для виведення коштів з-під оподаткування стало надання луганським приватним підприємством юридичних послуг щодо оформлення договорів оренди на земельні ділянки сільгосппризначення у кількох районах Вінниччини.

В ході досудового розслідування співробітники податкової міліції на підставі висновків експертизи встановили, що підписи на фінансових документах від підприємства-надавача послуг виконані не директором цього підприємства. Більше того, сам керівник зізнався, що ніколи ніяких документів на адресу вінницької агрофірми не підписував.

Директору агрофірми доведеться таки сплатити прихований від бюджету податок. Слідчими податкової міліції відносно зловмисника розпочате кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 КК України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)