Операція «Акциз» ударила по ринку фальсифікату та допомогла податківцям наповнити бюджет на 750 млн грн

30.01.13 09:52 2024

Завершилася загальнодержавна операція «Акциз», спрямована на підвищення рівня сплати акцизного податку, посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів, активізації заходів із протидії їх незаконному обігу.

Операція «Акциз» ударила  по ринку фальсифікату та допомогла податківцям наповнити бюджет на 750 млн грн

Заходи тривали з 29 листопада 2012 року з ініціативи першого заступника голови ДПС України – начальника податкової міліції Андрія Головача.

На Вінниччині підрозділами протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції ДПС у області викрито 19 кримінальних правопорушень, повідомлення про які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 9 із них скоєні службовими особами виробників підакцизних товарів, 11 – реалізаторами. Завдяки витісненню з ринку чималої долі фальсифікату, а відтак розширенню його легального сегменту, податківцям вдалося забезпечити надходження до бюджету близько 750 млн. грн. акцизного податку.

Варто нагадати, що боротьба з тіньовим ринком алкоголю була одним з пріоритетів діяльності податкової міліції України у 2012 році. За висновками експертів, завдяки роботі податківців доля тіньового ринку алкоголю протягом минулого року по країні скоротилася з 20% до 6%.

Ольга Шишківська, старший інспектор з ОД штабу УПМ ДПС у Вінницькій області.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)