Торговельний центр матиме басейн

01.02.09 14:13 2993

Торговельно-розважальний комплекс ”Європейський” відкриють 15 лютого в місті Тульчині. Це найбільша споруда в райцентрі — 27 тис. кв. м. Вартість ”Європейського” — 55 млн грн. Зводить його тульчинський підприємець Григорій Капула, 44 роки.

Торговельний центр матиме басейн

— Будували з 2005 року, — розповідає він. — Уже діють перший і другий поверхи. Залишаються внутрішні роботи в цокольному приміщенні. Але фінансова криза заважає.

У комплексі вже торгують у базарні дні — четвер та неділю. Приїздять і підприємці із сусідніх районів.

— У приміщенні створили 600 місць для торгівлі, — веде далі власник. — Для відвідувачів поставили автомати для розваг, більярд, є дитяча площадка з атракціонами, кафе, ресторан.

Григорій Капула планує відкрити при комплексі басейн.

— Я вже запустив котельню, приміщення обігріваю. Це великі витрати, — зазначає підприємець. — За квадратний метр оренди треба ставити мінімум 100 гривень, але ми зробили 50. Приватники на перших порах просять іще менше. Піду їм на поступки, бо зараз всім тяжко.

Григорій Капула заробив капітал у Тюменській області, де працював 20 років. Із рідним братом має бізнес у Росії, займається торгівлею. До України вирішив повернутися, щоб бути ближче до батьків. Вони живуть у селі Богданівці Тульчинського району.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)