Затримали заступника начальника слідчого відділу одного із райвідділів міліції у Вінницькій області

11.03.13 16:19 2966

Прокуратурою Вінницької області розпочато досудове розслідування за фактом отримання міліціонером-посадовцем одного із райвідділів УМВС України у Вінницькій області хабара.

Затримали заступника начальника слідчого відділу одного із райвідділів міліції у Вінницькій області

Обставини справи:

Виконувач обов’язків першого заступника, начальник слідчого відділу одного із райвідділів міліції у Вінницькій області за повернення паспорта громадянину Російської Федерації, вилученого під час досудового розслідування кримінального провадження, вимагав від нього хабар у розмірі однієї тисячі доларів США. Після отримання зазначеної суми, правоохоронець викритий працівниками прокуратури області й відділу внутрішньої безпеки у Вінницькій області та затриманий у порядку п. 1 ч. 1 ст. 208 КПК України.

На разі, прокуратурою області за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання хабара службовою особою) КК України, та розпочато досудове розслідування.

Додатково:

У кримінальному провадженні проводяться допити свідків, призначено судово-криміналістичні експертизи, виконуються інші слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне і неупереджене дослідження всіх обставин злочину.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)