У Немирівському районі засуджено викладача, який вимагав хабар

15.03.13 16:09 2022 3

Суд виніс вирок викладачеві одного з Немирівських навчальних закладів, який вимагав від студента плату за здачу академічної заборгованості, іспит та захист курсової роботи. У разі незгоди платити вчитель погрожував відрахуванням з навчального закладу.

У Немирівському районі засуджено викладача, який вимагав хабар

Викладача навчального закладу затримали співробітники управління державної служби боротьби з економічними злочинами в його робочому кабінеті, під час отримання хабара від студента у сумі 1800 гривень. Взамін отриманих грошей вчитель спецдисциплін, без фактичної перевірки рівня знань учня поставив в залікову книжку останнього задовільні оцінки, як підтвердження здачі екзамену та курсової роботи.

Згідно вироку суду хабарник, визнаний винним за ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара поєднане з вимаганням хабара) та отримав п'ять років позбавлення волі з іспитовим строком три роки. Протягом трьох років засуджений позбавлений права займатися викладацькою діяльністю.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Сергій
  Сергій
  17-03-13, 19:36 | IP:37.72.43...
  Зрозуміло! Приношу вибачення за наїзд! Але ж ви прекрасно розумієте, що люд вже спраглий і стомлений від неповноцінних новин. Таким чином, можливо ви могли б знайти такого журналіста, який би поїхав у район і дослідив більш детально викладену УМВС інформацію, тоді це звичайно був би нонсенс, бо так схожі до ваших видання не роблять, принаймні у Вінниці. Крім того, саме завдяки Вам могло б відбутися зрушення в зупиненні росту корупції, бо інформація в чужих руках - це найперше, чого бояться порушники законів. А ваша аудиторія читачів досить велика. Звичайно прикро стає, коли читаєш заголовок новин, а потім виявляється, що там порожньо. Так само буває і зі зверненнями до мера. Очевидно, що деякі начальники департаментів явно не відповідають фаху, що вимагає займана ними посада, так як відписки настільки очевидні і безглузді, що поки що роль рубрики "Спілкування з мером" часто формальна, ніж по суті, нажаль. Звикли, що їх ніхто з городян не чіпає, а тут на тобі.
  Тому впевнений, що не тільки в мене, а і в інших читачів знижується інтерес до будь-якого видання, якщо воно не висвітлює актуальних подій суспільства, тож шануйте ваших читачів!
 • 2. Олександр Вірник
  Олександр Вірник
  17-03-13, 14:41 | IP:109.108.252...
  Шановний Сергій. Дякую, що вважаєте цей проект успішним. Успішний він не лише завдяки співпраці з міською радою, яка пішла назустріч в 2006 році на мою пропозицію створення рубрики "Спілкування з мером", аналогів якої в Україні ще досі (за 7 років) немає, також проект успішний завдяки Вам та іншим читачам. Повірте, ми теж зацікавлені в повному висвітленні інформації, якщо володіємо такою. В даному випадку ми отримали реліз від УМВС: http://www.umvs.vn.ua/view_news.php?id=1680, який і опублікували. Більш детально ми просто не встигли дослідити.
 • 1. Сергій
  Сергій
  15-03-13, 17:28 | IP:146.185.31...
  Шановний Олександр Вірник, ваш проект успіщно працює завдяки міській раді, тож хрч постарайтеся совісно доносити інформацію до читача!
  По-перше, де хоч одна деталь щодо викладеної новини? Судове рішення відбулося і ви маєте повне право оприлюднювати інформацію. Який навчальний заклад? Хто викладач? Яка назва суду? Такий зміст новин свідчить про ваш підвладний та низькопробний стиль, так як новина ні про що!
  По-друге, як можна побороти корупцію в країні, коли на сьогодні хабарництво серед викладачів знаходиться на вершині розквіту, а йому чи їй дають умовно?!!! Висновок про суддю напрошується сам собою!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)