Дитячі атракціони у Гайсині та Ямполі розміщені з порушеннями, - прокуратура

31.05.13 15:51 2561

Прокуратурою Вінницької області ініційовано проведення перевірок технічного стану атракціонів та дитячих ігрових майданчиків. На сьогодні такі заходи проведено у Гайсинському та Ямпільському районах.

Дитячі атракціони у Гайсині та Ямполі розміщені з порушеннями, - прокуратура

Установлено, що приватним підприємцем, який розміщує дитячі атракціони в м. Ямполі, проігноровано Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Також посадовими особами Ямпільської міської ради не встановлено, на якій підставі та хто саме здійснює дану діяльність, не проконтрольовано наявність дозволу на розміщення вказаних атракціонів, додержання державних стандартів і правил, санітарних, екологічних й протипожежних норм.

Ряд порушень чинного законодавства виявлено й у Гайсинському районі. Так, у Парку культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького м. Гайсина розміщено атракціони, функціонування яких є недопустимим та небезпечним для життя й здоров'я населення: на конструкції не має належної експлуатаційної документації, ремонт і експертне обстеження атракціонів не здійснювалися.

Для усунення виявлених правопорушень прокуратурами Ямпільського й Гайсинського районів головам місцевих міської і районної рад внесені подання та вказано щодо вирішення питання про притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)