Територію Вінницької області розпланували на найближчу перспективу

03.07.13 16:29 3177

Найближча сесія Вінницької обласної ради має розглянути нову схему планування території Вінницької області.

Територію Вінницької області розпланували на найближчу перспективу

Про це днями заявив начальник управління містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації, головний архітектор області Сергій Царенко.

- Ми завершуємо й подаємо на затвердження облрадою схему планування території Вінницької області, - каже Сергій Царенко. - Це місто-будівний документ перспективного значення, в якому описані основні пріоритети на найближче майбутнє з територіального розвитку регіону.

За його словами, у Києві вже завершилась державна експертиза цього документу. А отже вже на наступній обласній сесії схему зможуть обговорити депутати.

- Це не просто містобудівна документація, а своєрідна інформаційна система, втілена у цифрові карти, які дають можливість створювати бази даних, приймати гео-інформаційні рішення та застосовувати цілу низку прикладних програм, - говорить Сергій Царенко.

Він висловив сподівання, що Вінничина здатна буде повноцінно використати цей новий цифровий ресурс. - Ми вже використовуємо цифрові карти у роботі з забудовниками, - зауважив чиновник

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Максим Зотов
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)