Приватний дах Барської міськради

27.02.09 01:04 3841

Збудована мансарда над приміщенням міської ради Бара стала приводом для порушення кримінальної справи.

Приватний дах Барської міськради

мансарда над приміщенням міської ради Бара

Більшу частину цієї мансарди, розповіли газеті „МІСТО”, віддали в приватні руки.

- У вересні 2008 року порушена кримінальна справа за фактом незаконних дій службових осіб Барської міської ради, які незаконно здійснили добудову до адмінбудівлі міської ради, яку потім безкоштовно передали у власність комерційної структури, - каже Олексій Кравчук, старший прокурор відділу прокуратури Вінницької області.

Мер Бару Олександр Козак вже давав пояснення і у райвідділі, і у прокуратурі. Він вважає, що нічого поганого влада не зробила. Бо ж раніше дах адмінбудівлі протікав, там була «розруха» і гадили голуби.

- Права власності на все приміщення не було ні в кого, - пояснює міський голова Бару Олександр Козак. - Ми звернулись за консультацією в інвентарбюро, прийняли на сесії рішення і взяли приміщення на баланс міськради. Я вважаю, що рішення виконкому були правильні. Тому що фактично те, що зараз створено над будівлею міської ради, – створено в повітрі... Ми не віддавали частину існуючого приміщення. Жодної бюджетної гривні в цей об’єкт не вкладалося. Ми вирішили проблему даху. Другою умовою співпраці було те, що 150 кв.м буде передано у власність територіальної громади міста.

Тепер у залі під дахом проводитимуть сесії, каже мер. Що зі своєю частиною приміщення робитиме київський власник – це його діло. Незважаючи на пильну увагу правоохоронців до цього питання, співпраця з сусідом по мансарді продовжується. За словами Олександра Козака, ця фірма виконає ще й ремонт фасаду.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)