Прокуратура зайнялась обласною інспекцією архітектурно-будівельного контролю

16.07.13 14:06 3651 6

Посадові особи контролюючого органу не дотримувались вимог законодавства.

Прокуратура зайнялась обласною інспекцією архітектурно-будівельного контролю

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у місті Вінниці.

За порушення вимог законодавства про містобудівну діяльність прокуратурою м. Вінниці внесено подання начальнику інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності 4 винних посадових осіб.

Обставини справи:

Установлено, що під час проведення позапланових перевірок інспекторами установи порушувались строки розгляду звернень, а самі перевірки проводились протягом кількох місяців поверхово. Про неналежне здійснення державного контролю свідчить і те, що 3 об’єкти самочинного будівництва, збудовані у Вінниці в 2008-2009 роках, виявлені лише у 2013 за результатами зовнішнього моніторингу. Крім того, акти перевірок складались без зазначення найменування суб’єкта господарювання, а їх копії забудовникам не надавались.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури м. Вінниці
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Макар
  Макар
  24-07-13, 12:38 | IP:93.77.42...
  Персонально для Віті:АБС-Сервис це полуприватна-полукомунальна рекерирска контора,яка вимагає гроши у населення Вінниці.Крім житла, громадяни мають допоміжні приміщення і ніякого лешого не має турбувати,що власник житла трамає в сарає:домашні речі,заготовки іжи на зиму,автомобіль,літак і таке інше.Тим що ці сараі-приватна влатність,яка в Украіні охороняється Законом,повинні знати всі і чиновники які утворили це підпрємство і мають коло цього свій власний інтерес.Прокуратурі і міста і області треба подивитись на діяльність цього підприємства і припинити противоправні діі.
 • 5. Вітя
  Вітя
  18-07-13, 00:10 | IP:46.227.137...
  АБС - нормальна контора, яка прозоро виконує свою роботу. Так, плата за гараж велика, але й мати автомобіль теж не дешево. Можете дозволити собі друге, то дозвольте й перше. Якщо використовуєте гараж як склад речей, заваріть ворота, лишіть двері, і оформіть його як сарай, плата в рази менша
 • 4. Віка
  Віка
  17-07-13, 12:26 | IP:92.112.8...
  Інспекція - продажна мафіозна структура, з вини якої Вінниця стає жалюгідною. А міський голова також на долях - завжди скиглить, що міська влада не має важелів впливу на самобуди, однак коли потрібно було - зупинили самобуд за Укртелекомом досить оперативно, а коли взяли грошей - можуть роками не помічати самовільного будівництва. Цікаво от тільки, скільки коштують зачинені очі міської архітектури?
 • 3. Макар
  Макар
  16-07-13, 19:27 | IP:93.77.42...
  Дуже цікаво чому прокуратора до цих пір не переймаеться міським підприємством АБС сервіс,яке вже багато років займається рекетом населення міста по темі гаражів.Треба добре копнути і встановити-чим фактично переймається ця рекетирська контора.
 • 2. Олександр
  Олександр
  16-07-13, 16:20 | IP:178.92.147...
  Добре що міська прокуратура хоч щось побачила, ато складалось враження що там працюють зовсім сліпі і глухі.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)