«Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники

20.07.13 00:51 3796

Вінницькі митники «врятували» християнські святині від незаконного вивезення з України.

«Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники

Дві ікони на деревині із зображеннями «Святого» та «Божої матері з дитям», а також 41 старовинну монету намагалась приховати на митному посту «Дністер» громадянка Молдови.

Спробу контрабанди зупинили у п’ятницю в пункті пропуску "Могилів-Подільський – Отач", інформує прес-служба Головного управління Міндоходів у Вінницькій області.

«У п’ятницю, 19 липня, в пункті пропуску "Могилів-Подільський – Отач" митного поста "Дністер" Вінницької митниці на напрямку "виїзд із України" у громадянки Республіки Молдова знайшли дві ікони - із зображеннями «Божа матір з дитям» та «Святого», а також старовинні монети. Незаконний «багаж» виявлено під час проведення митного контролю легкового автомобіля при огляді багажу та особистих речей пасажирки. Попередньо громадянка пройшла процедуру усного та письмового декларування», - поділилась подробицями у регіональному управлінні Міндоходів.

Досвідчені митники запевняють, що дані ікони та монети можуть мати історичну чи культурну цінність. Малюнки виконано на деревині: «Божа матір з дитям» має розмір 23х28см, «Святий» - розміром 29,5х 34 см.

Фото

«Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники «Святого», «Божу матір із дитям» та старовинні монети «врятували» вінницькі митники

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)