Вінниччина посідає третє місце серед регіонів України за темпами промислового виробництва

23.10.13 08:42 1995

Серед регіонів України Вінниччина займає одне із провідних місць щодо темпів промислового виробництва і за дев’ять місяців 2013 року посідає 3 місце.

Вінниччина посідає третє місце серед регіонів України за темпами промислового виробництва

Індекс промислового виробництва Вінниччини за січень–вересень поточного року складає 113,1% (по Україні – 94,8%).

Зростання обсягів виробництва промислової продукції за січень–вересень 2013 року в порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається в добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 10,4%, в переробній промисловості – на 12,5%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 15,1%.

В переробній промисловості пріоритетним напрямком, що має основний вплив на формування загального індексу промислового виробництва області є харчова промисловість, яка за січень–вересень 2013 року збільшила випуск продукції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 16,5%. Зростання обсягів простежується у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – в 1,3 рази , у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – в 1,9 рази, у виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 3,7% .

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)