Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості

22.11.13 01:28 3076

Іван Мовчан: «У позашкільних навчальних закладах діти отримують заряд енергії, культури та любові до рідного краю. А це надзвичайно важливо»

Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості

У рамках робочої поїздки до Мурованокуриловецького району 21 листопада голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан відвідав районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

Позашкільну освіту тут здобувають 960 дітей району за 9 напрямками діяльності: науково-технічним, еколого-натуралістичним, художньо-естетичним, гуманітарним, дослідницько-експериментальним, туристсько-краєзнавчим, спортивним, соціально-реабілітаційним та військово-патріотичним. І досягненнями своїх вихованців БДЮТ може по праву пишатися.

Очільник регіону ознайомився з роботою гуртків, що функціонують в закладі, а також поспілкувався з його вихованцями та педагогами.

«У соціальних ініціативах Глави держави Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» позашкільній освіті приділяється особлива увага. Крім того, 2013-й оголошено Роком дитячої творчості. І ми сьогодні повинні працювати над максимальним залученням дітей до позашкільної освіти. Адже в таких закладах вони отримують заряд енергії, культури і любові до рідного краю. А це надзвичайно важливо, - зазначив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан. - Тому наше завдання – забезпечити комфортні умови в позашкільних закладах, аби діти хотіли там навчатись та відчували в цьому певну перспективу».

Для довідки.

У Мурованокуриловецькому районному Будинку дитячої та юнацької творчості на даний час функціонує 51 гурток, 67 груп, якими охоплено 960 дітей району (це 46,6 % від загальної кількості дітей шкільного віку).

Протягом поточного року на покращення матеріально-технічної бази закладу використано 23,7 тисяч гривень, на понад 4 тисячі гривень придбано матеріали для роботи гуртків, а також проведено поточний ремонт приміщення.

Фото

Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості Іван Мовчан відвідав Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)