Звіт керівників Липовецького та Погребищенського районів за 2013 рік

16.01.14 10:43 1947

15 січня, розпочалося звітування голів райдержадміністрацій та міст обласного значення перед очільником Вінниччини Іваном Мовчаном за підсумками 2013 року.

Звіт керівників Липовецького та Погребищенського районів за 2013 рік

Низка вже традиційних зустрічей стартувала з Липовецького та Погребищенського районів, керівники яких першими серед колег представляли результати своєї минулорічної діяльності та плани на рік поточний.

Звіт керівників Липовецького та Погребищенського районів

«Рік тому ми розпочали роботу у новому форматі, визначили основні пріоритети діяльності, що були спрямовані передусім на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів, та разом з вами відпрацьовували їх на кожній території. Реалізуючи соціальні ініціативи й доручення Президента держави Віктора Януковича, ми намагалися організувати роботу таким чином, щоб до неї долучилися усі відповідальні працівники і ми могли мобілізувати необхідний ресурс задля виконання визначених завдань та нести солідарну відповідальність за розвиток територій. І найголовніше – аби мешканці територіальних громад відчували зміни і бачили конкретні результати цієї роботи, - зауважив голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, розпочинаючи звітну кампанію. – Тепер же настав час підбивати підсумки річної діяльності та формувати завдання на рік 2014-й».

Звіт керівників Липовецького та Погребищенського районів

Відповідно до визначеного формату, заслуховування звітів відбуватиметься за участі заступників голови облдержадміністрації, керівників департаментів і служб області, очільників територіальних громад району, а також представників громадських організацій та активних жителів територій. Крім того, до участі у засіданнях долучатимуться й колеги доповідачів - керівники сусідніх із ними районів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)