Сміттєвоз-невидимку придбали у одному з селищ Вінниччини

16.04.14 11:22 2066

А гроші службовці заплатили цілком реальні - фонд навколишнього середовища позбувся майже чверть мільйона гривень

Сміттєвоз-невидимку придбали у одному з селищ Вінниччини

Операція з придбанням сміттєвоза для одного з селищ на Вінниччині спустошила фонд охорони навколишнього середовища майже на чверть мільйона гривень. От тільки сміттєвоза у селищі в очі ніхто не бачив.

Подробиці покупки зацікавили прокуратуру і, як виявилось, недаремно. Службовці селищної ради ще минулого року перерахували 330 тисяч гривень обласного фонду охорони навколишнього природного середовища приватному підприємцю з міста Кременчука, який переміг у тендері на поставку сміттєвоза. Перерахунок коштів провели на підставі договору закупівлі та акту приймання-передачі. Проте, автомобіль за місцем призначення так і не прибув.

За даним фактом прокурором Томашпільського району зареєстровано кримінальне провадження й на сьогодні проводиться досудове розслідування.

Зі слів прокурора області В'ячеслава Соколового, екологічна сфера є однією з улюблених для зловживань чиновників.

В цілому ж, результатом нагляду за додержанням і застосуванням законів у бюджетній сфері органами прокуратури Вінниччини стало 7 зареєстрованих кримінальних проваджень, 45 подань, за наслідками розгляду яких до відповідальності притягнуто 20 службових осіб, з яких троє - працівники органів контролю. За актами прокурорського реагування до бюджету відшкодовано понад 900 тис грн.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)