На Вінниччині вчителі отримували гроші за навчання засуджених, але уроки не проводили

27.09.14 08:56 2475

Прокуратура встановила, що за навчання, яке не проводилось, освітяни отримували кошти

На Вінниччині вчителі отримували гроші за навчання засуджених, але уроки не проводили

Органами прокуратури Вінниччини рядом перевірок виявлено незаконне витрачання бюджетних коштів в діяльності відділів освіти Літинської, Могилів-Подільської районних та Ладижинської міської рад.

Зокрема, встановлено, що навчання засуджених Літинської виправної колонії № 123 вчителями однієї з місцевих ЗОШ протягом останніх двох навчальних років проводилось лише декілька годин на рік, а не в повній мірі, як це передбачено встановленими тарифікаційними списками годин викладацької роботи, деякими ж педагогами - взагалі не здійснювалось. Усе це підтверджують журнали відвідування та проведення навчання у виправному закладі.

Проте, 918 тис грн з державного бюджету за не проведену роботу нараховано й посадовими особами загальноосвітньої школи привласнено.

Аналогічне правопорушення виявлено і прокуратурою м. Ладижина. Там викладачі однієї з місцевих шкіл також не в повній мірі проводили навчання засуджених Ладижинської виправної колонії № 39. У результаті цього службовими особами школи безпідставно привласнено 38,5 тис грн.

А у Могилів-Подільському районі учителям, які не в повній мірі або й зовсім не проводили навчання у вечірній школі, нараховано майже 75 тис грн.

На разі за даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 191 КК України й проводиться досудове розслідування.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)