Вінницькі митники затримали мікроавтобус в обшивці якого було заховано 350 тис таблеток та 15 тис ампул

15.12.14 17:38 2204

Вінницькі митники затримали мікроавтобус в обшивці якого було заховано 350 тис таблеток та 15 тис ампул

Ввечорі 12 грудня працівники Вінницької митниці проводили митний контроль вантажопасажирського мікроавтобуса у пункті пропуску «Могилів-Подільський-Отач» митного поста «Дністер». Він прямував з молдовського м. Унгени до Москви. За фанерною обшивкою мікроавтобуса митники знайшли приховані від контролю лікарські засоби (анаболічні стероїди): «DANABOL», що містить в складі сильнодіючу речовину (methandienone), а також «PRIMOBOL», «TESTOSTERON», «STROMBAFORT», «MASTERON» «TURANABOL» та інші.

Загалом нарахували 350 тис. таблеток, 15 тис. ампул та 400 флаконів. За даним фактом митники направили повідомлення до правоохоронних органів про вчинення кримінального правопорушення за ст. 201 Кримінального кодексу України.

Партію анаболічних стероїдів завадили ввезти вінницькі митники на територію України

Предмети правопорушень вилучили.

Фото

Вінницькі митники затримали мікроавтобус в обшивці якого було заховано 350 тис таблеток та 15 тис ампул Вінницькі митники затримали мікроавтобус в обшивці якого було заховано 350 тис таблеток та 15 тис ампул Вінницькі митники затримали мікроавтобус в обшивці якого було заховано 350 тис таблеток та 15 тис ампул Вінницькі митники затримали мікроавтобус в обшивці якого було заховано 350 тис таблеток та 15 тис ампул

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)