Графік відключення електроенергії у Немирівському районі

24.12.14 13:18 2650

Графік відключення електроенергії у Немирівському районі

Графік вимкнень споживачів Немирівських ЕМ в разі застосування ГАВ

*Також доводимо до відома жителів області, що в разі погіршення ситуації в електроенергетичній галузі України та технологічних порушень в мережах ПАТ "Вінницяобленерго" можливі відхилення від зазначених годин вимкнень.

 

Черга Години застосування Населені пункти
1 12:00-14:00
18:00-20:00
м.Немирів вул(пров.Р.Люксембург, Суворова, Луначарського, 1-го Травня, Горького, Улановського,, пров.Горького, пров.Чапаєва, пров.Заводський, пров.Островського, Щасливе, Коцюбинського, Крупської,М.Вовчка, Сошенка, Сердлова, Сонячна, Маяковського, Польова, пров.Коцюбинського, Свердлова, пров.25р. Жовтня, Чапаєва, пров.Кооперативний, Толстого, Чкалова, Пролетарська, Котовського, пров.Кутузова, пров.Мічуріна, пров.Тімірязева, Белінського, Островського, Євдокименка, Буко, Ведибіди,Козоріза, 40 р.Жовтня, Комсомольська, Червоноармійська, пров.Комсомольський,50р.ВЛКСМ, пров.Залізничний, Богуна, Нечая, пров.Озерний, Сагайдачного, Сірка,Паркова,Миру, Петровського,Леніна, Шевченка,Некрасова,Луначарського, Горького, К.Лібнехта, 9Січня) с.Гунька. с.Ковалівка, с.Сподахи, с.Головеньки Брацлав вул( Кармелюка, Комсомольська, Нечая, Енгельса, Кошового,Якіра,Котовського, Дзержинського,Островського, Сонячна,Добролюбова, Ковпака, К.Маркса, Келдиша, Медведева, Перемоги, Чернишевського, Затонського, Комарова,Гагаріна, Леніна, Л.Укаїнки, Польова, Набережна, Свободний Вал,, Гоголя, Суворова, Лонка,Комінтерна, поселення дослідного заводу), с.Грабівці
2 08:00-10:00,
14:00-16:00,
20:00-22:00
с.Чуків вул( Жовтнева, Комунарів,Леонтовича, Партизанська, Руданського, Крупської, Брацлавська, Шевченка,Комсомольська,Матросова,Садова,Братів Плющів, Хижняка,, Мисливська) В.Бушинка (вул Комсомольська, Леонтовича, Брацлавська, Хижняка, Леніна, Лісова, Польова, Жовтнева, Ювілейна, Гагаріна, Котовського, Суворова, Вовчанська,Кармелюка, Перемоги, Молодіжна, Ведибіди, Садова, Шевченка, Гагаріна) с.Н.Вовчок. с.Йосипенки. с.Березівка с.Кудлаї. с.Лука, с.Никифорівці, с.Гостинне, с.Медвежа с.Ситківці частково, с.Джуринці. с.Буди с.Новоселівка, с.Слобідка. с.Райгород., с.М.Бушинка, с.Забужжя, с.Головеньки,с.Боблів,с.Дубмаслівка с.Язвенки,с.сЧервоне. с.Мельниківці.с.Титусіївка, с.Самченці, с.Н.Обіходи, с.Городниця, с.Коржівка, с.Гранітне, Пархилівка. С.Довжок. с.Байраківка, Глинянець , с.Кудлаї, с.Дубовець, с.Чаульське. с.Дубмаслівка с.Сокілець , с.Вовчок . с.Остапківці, с.Перепеличе
3 10:00-12:00,
16:00-18:00,
22:00-00:00
с.Мухівці с.В.Бушинка( вул. які не ввійшли до другої черги) с.Шолудьки с.Сорокодуби,с.Анчіполівка, с.Зяньківці, с.Саленці, с.Мар янівка, с.Семенки, с.Олексіївка, с.Гвоздів, с.Воробіївка, с.Н.Миколаївка, с.Стрільчинці, с.Озеро. с.Сажки с.Кірово, с.Сорокотяженці,с.Будки, с.Коровайна, с.Данилки, с.Телегеївка,с.Криківці, с.Заруденці с.Зеленянка с.Бугаків, с.Кароліна с.Гриненки с.Марксово, с.Яструбиха, с.Вишківці, с.Паланка с.Вигнанка с.Брацлав вул(1-го травня, Воровського, Тельмана, Некрасова, Богуна,Франка, Гагаріна, Л.Українки, Шевченка,.Леніна, Піонерська, Комінтерна Блюхера,,щорса, Маяковського, Горького, Суворова,Пушкіна,Пролетарська Коцюбинського Зелена Пирогова ) с.Потоки, с.Межигірка, с.Воловодівка, с.Бондурівка, с.Мар янівка, с.Рубань с.Гиринки м.Немирів (вул які не ввійшли до першої черги)

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ПАТ "Вінницяобленерго"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)