Олександр Домбровський знайшов в Польщі партнера для Вінницького аеропорту

09.09.09 02:15 2211 3

З 4 по 6 вересня голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський перебував з робочою поїздкою в Республіці Польща.

Олександр Домбровський знайшов в Польщі партнера для Вінницького аеропорту

Підчас перебування він відвідав Лодзинський аеропорт «Люблінек» де зустрівся з віце-президентом правління аеропорту Войцехом Ласкиєвичем.

Лодзинський аеропорт має багато спільного з Вінницьким – він розташований в центрі країни, недалеко від столиці, має таку саму за своїми основними характеристиками злітно-посадочну смугу та територію, розрахований на приблизно однакову спроможність пропуску пасажирів і , відповідно, має схожі проблеми.

Олександр Домбровський відвідав Лодзинський аеропорт «Люблінек»

Протягом останніх 10 років в Лодзинський аеропорт було інвестовано понад 200 млн злотих, проведено реконструкцію приміщення аеровокзалу та злітно-посадочної смуги, відновлено інфраструктуру. Тому, досвід розвитку аеропорту «Люблінек» є надзвичайно корисним для Вінницької області - аеропорт «Вінниця» лише наприкінці минулого року отримав статус міжнародного і робить тільки перші кроки в галузі авіаперевезень.

«Ми маємо чітко розуміти – без міжнародного аеропорту наша область не може стати лідером в регіоні, гармонійно розвивати економіку та ефективно використовувати транспортно-логістичний потенціал, і тому ми просто зобов’язані розвивати наш аеропорт. – зазначив Олександр Домбровський, - Звісно, ми не можемо сьогодні дозволити собі інвестувати такі великі кошти, як це сьогодні робиться в Польщі, але, як показує досвід роботи Лодзинського аеропорту, процес розвитку авіаперевезень є досить складним і тривалим – аеропорт «Люблінек» сьогодні є збитковим не дивлячись на те, що протягом тижня тут відбувається 60 авіарейсів, а для повноцінного функціонування їм необхідно мінімум 200! Тому, ми маємо усвідомлювати, що відновлення Вінницького аеропорту – це не простий і тривалий шлях, а нам потрібно засучити рукава, набратися терпіння і всім разом тягнути цього воза, бо іншого шляху у нас просто не має»
Під час зустрічі обговорювалось питання можливості запуску авіарейсів, які б проходили через Вінницю та Лодзь, та надання польськими фахівцями професійних консультацій для налагодження роботи Вінницького аеропорту в сфері міжнародних авіаперевезень. Польська сторона виявила зацікавленість в співробітництві і за підсумками зустрічі було досягнуто домовленості про приїзд до Вінниці на запрошення Олександра Домбровського представників Лодзинського аеропорту для ведення подальших переговорів.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Ярослав
  Ярослав
  10-09-09, 16:16 | IP:193.19.184...
  Патриот, *ля.. Трындежник проворовавшийся, а не патриот он.

  Аэропорт они делают. Да хотя бы как в Египте шатер натяните, главное - полосу в порядок привести. И уже будут все соседние регионы на чартеры ибипетско-турецкие ездить сюда, а не в Киев. Ага, дождемся.
 • 2. Олександр
  Олександр
  10-09-09, 09:15 | IP:95.132.217...
  Дійсно, мій тезка О.Г.Домбровський, як істинний патріот нашого міста, та області намагається повернути повітряне сполучення для нас всіх, але складається враження що йому в цьому ніхто не хоче допомогти, хоча заможних людей у нас достатньо, і Домбровський намагається вирішити це питання одноосібно. Критикувати можуть всі, а допомогти, хоча-б морально - нікому.
 • 1. житель
  житель
  09-09-09, 12:16 | IP:194.6.197...
  Саша хватит гнать чушь! Какие это уже инвесторы и партнёры за последние 3 года? 7 или 8? и где результат? - Нет. Одна показуха.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)