Технічні можливості Могилів-Подільського прикордонного загону дають змогу вінничанам почуватися спокійно

24.05.15 08:47 2996

Технічні можливості Могилів-Подільського прикордонного загону дають змогу вінничанам почуватися спокійно

У рамках робочої поїздки до Могилів-Подільського району голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій 21 травня відвідав Могилів-Подільський прикордонний загін.

Візит керівника області до прикордонників був присвячений приємній місії: за патріотизм, особисту мужність та відвагу, проявлені під час виконання службових обов’язків і забезпечення державної безпеки та цілісності України старший солдат, військовослужбовець Могилів-Подільського прикордонного загону Віталій Тининика нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради. Разом з відзнакою та найкращими побажаннями Валерій Коровій вручив прикордоннику й цінний подарунок – годинник.

Віталій Тининика брав участь в охороні рубежів на Сході держави. Обороняючи зайняті позиції та відбиваючи атаку супротивників, у результаті мінометного обстрілу був поранений, але зараз вже знову в строю та висловлює бажання й надалі обороняти кордони України.

Віталій Тининика нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради

Звертаючись до військовослужбовців Могилів-Подільського підрозділу зі словами подяки за працю, голова облдержадміністрації зазначив, що саме в цей непростий час формується українська нація та українське військо. І якраз прикордонники демонструють приклад мужності, відваги та доблесті.

Технічні можливості Могилів-Подільського прикордонного загону дають змогу вінничанам почуватися спокійно

«Могилів-Подільський прикордонний загін – це підрозділ, який захищає форпост як України, так і Вінницької області. Я приємно вражений побаченим, адже керівництвом загону чимало зроблено для покращення його матеріально-технічної бази. Тут налагоджена сучасна система контролю за кордоном з використанням найновіших технологічних та технічних засобів. І зараз я набагато більше впевнений у тому, що технічні можливості, які має загін, дають змогу вінничанам почуватися спокійно», - зазначив Валерій Коровій. Відтак запевнив, що обласна державна адміністрація й надалі максимально сприятиме функціонуванню Могилів-Подільського прикордонного підрозділу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)