За втручання прокуратури територіальним громадам повернуто жилу нерухомість та понад 3 га землі

05.10.15 11:59 948 0

За втручання прокуратури територіальним громадам повернуто жилу нерухомість та понад 3 га землі

Прокуратурою Вінницької області продовжується робота в інтересах держави в особі територіальних громад щодо визнання відумерлою спадщиною житлових будинків з господарськими будівлями та присадибними земельними ділянками померлих власників, які не мають спадкоємців.

Так, Жмеринським міськрайонним судом задоволено заяви Жмеринської міжрайонної прокуратури в інтересах Лисогірської, Коростівецької та Рівської сільських рад про визнання спадщини відумерлою (трьох житлових будинків загальною площею 159 кв.м.) та передачі її в комунальну власність. Аналогічні заяви прокурорів задоволено судами Калинівського, Томашпільского та Теплицького районів, за територіальними громадами цих районів визнано право власності на 8 житлових будинків загальною площею 482 кв.м.

Крім того, апеляційним судом Вінницької області за результатами розгляду апеляційної скарги заступника прокурора області скасовано рішення Козятинського міськрайонного суду та задоволено заяву Козятинського міжрайонного прокурора в інтересах держави в особі Флоріанівської сільської ради про визнання спадщини відумерлою, а саме земельної частки (паю) площею 3,2 га, вартістю 107 тис грн.

Доречно зауважити, що до органів прокуратури Вінниччини надійшли подяки від очільників територіальних громад Томашпільського, Вінницького, Калинівського та інших районів за вжиті заходи реагування, завдяки яким судом визнано за громадою право власності на безхазяйні житлові будинки, що в подальшому надасть можливість забезпечити житлом переселенців з анексованого Криму та тимчасово окупованої території Луганської та Донецької областей.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)