• Моя Вінниця
 • Новини Вінниці
 • Область
 • Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський звернувся до керівників всіх релігійних організацій, які діють на терені області, з проханням провести соборну молитву

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський звернувся до керівників всіх релігійних організацій, які діють на терені області, з проханням провести соборну молитву

07.11.09 14:42 2413 4

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський звернувся до керівників всіх релігійних організацій, які діють на терені області, з проханням 8 листопада 2009 року провести у всіх храмах соборну молитву до Господа Бога за спасіння нашого народу, за нашу державу, щоб Господь відвів від нас лихо, яке вже забрало чимало життів.

Голова Вінницької обласної державної адміністрації Олександр Домбровський звернувся до керівників всіх релігійних організацій, які діють на терені області, з проханням провести соборну молитву

Одночасно голова облдержадміністрації звернувся і до вінничан:
«Із покоління в покоління передається повчання святих отців: «Що не під силу людям, те під силу Господу Богу». Ми звертаємося до Бога із щирою молитвою та проханням допомогти подолати велику біду – злу хворобу.

Як кожна людина, так і кожне покоління має свій хрест. Нести його важко, але міцна віра та свята молитва додасть сил нам пройти свій шлях гідно.

Ніде в піднебесній Господь так не благоволить до віруючого і не чує їх так, як в храмі Божому, де здійснюється за спасіння людей Божественна Євхаристія.

У нас є найцінніший дар – свята віра, неоціненна сила – молитва і безмежна любов Божа, яка дає змогу нам просити прощення за гріхи, звертатися молитвою до Господа з проханням, знаючи, що молитви наші будуть почуті.

Саме тому, щиро прошу святої молитви до Господа нашого Ісуса Христа, духовенства та всіх мирян – рідних моїх земляків.

Нехай в Десниці та Божественній власті Христа перебуває весь наш Подільський край і вся Україна».


Для довідки:
8 листопада - день пам’яті Дмитра Солунського. Великомученик Дмитро - син римського проконсула в Солуні, який виховувався, як християнин. Коли помер його батько, імператор Максиміліан призначив Дмитра проконсулом Солунського регіону. Він мав оберігати область від ворогів та переслідувати християн, але Дмитро залишався істинним християнином, за що імператор посадив його в темницю. Великомученик пройшов страшні знущання, та був страчений, а тіло його було пронизано колами. Краплі крові Дмитра Солунського зцілювали людей від багатьох недугів, а з нетлінних мощів святого точилося благовонне миро.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Саша
  Саша
  09-11-09, 14:31 | IP:81.30.174...
  Немає Московського Бога. Тому фанатикам московського патріархата потрібно бути поскромніше. Українці гідні иати власну церкву, а не московсько-путінську.
 • 3. Николай
  Николай
  07-11-09, 21:15 | IP:77.222.133...
  Не надо гнать на Домбровского - Это один из лучших мэров и губернаторов! И как говорят его соседи, несмотря на высокие посты как человек не испортился!
 • 2. Павло
  Павло
  07-11-09, 21:07 | IP:95.132.84...
  Покаяння треба приносити за те, що єдиної помісної церкви немає до цих пір.
 • 1. Ігор
  Ігор
  07-11-09, 19:30 | IP:95.132.135...
  Потрібно, щоб і самі наші керівники були в НАШИХ ПРАВОСЛАВНИХ ХРАМАХ МП не тільки в час біди, а завжди! Потрібно керівництву пренести покаяння за створення "помістної церкви" і лихо мине.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)