Торік у Прозорих офісах міста та області було надано більше мільйона різних адмінпослуг

14.01.16 11:47 1592

Торік у Прозорих офісах міста та області було надано більше мільйона різних адмінпослуг

За даними моніторингу, який здійснюється Департаментом регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, протягом 2015 року Центрами надання адміністративних послуг області надано понад 1 млн. різноманітних адміністративних послуг суб’єктам звернення, що в 2,1 рази більше порівняно з 2014 роком. Найбільшу кількість послуг надано Центром адміністративних послуг «Прозорий офіс» міста Вінниці та трьома його територіальними відділеннями - понад 760 тисяч, що складає 73% від усіх наданих адмінпослуг в області.

В Центрах надають послуги структурні підрозділи райдержадміністрацій, а також представники територіальних органів виконавчої влади, а саме: Держгеокадастру, міграційної служби, державні реєстратори органів юстиції, Пенсійного фонду.

В середньому у Центрах надання адміністративних послуг в районах надається 65 видів послуг від соціального призначення до документів дозвільного характеру. Найбільша кількість видів послуг надається Центрами міста Вінниці – від 145 (Центральне відділення) до 181 (відділення «Вишенька»). Це обумовлено тим, що Центри міста Вінниці обслуговують жителів Вінницького району, а також через них надаються послуги територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Для довідки: 

В області діють 28 Центрів надання адміністративних послуг (з яких 23 – районних, 5 – міськрайонних) та три територіальні відділення Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» в м. Вінниці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)