Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах

20.01.16 17:42 1960

Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко разом із керівництвом Літинського району вручив сертифікати на новенькі автобуси «Мрія» літинським школам, які брали участь у конкурсному відборі інвестиційних проектів «Шкільний автобус».

Андрій Гижко  зазначив: «Сьогодні ми маємо подвійне свято: на завершення новорічно-різдвяного циклу Літинський район отримує п’ять нових шкільних автобусів. Не дивлячись на російську військову агресію,яка все ще триває,підриваючи нашу економіку,- реформи у державі продовжуються. Є розуміння влади,що саме сильними регіонами, сильними громадами може бути сильна і сама держава. У минулому році від області було подано 43 заявки на реалізацію подібних проектів, а в цьому ми вже маємо 115 заявок від територіальних громад вінницької області на реалізацію проектів за кошти державного бюджету. Від Літинського району надійшли заявки щодо енергозбереження,нових котлів у школах, каналізування м.Літин, тож усі нагальні проблеми будемо розглядати і обов’язково вирішувати».

Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах

У свою чергу заступник голови Літинської РДА Валентина Захаревич щиро подякувала обласній державній адміністрації за підтримку у реалізації проекту загальною вартістю 5 млн 265 тис. грн. Співфінансування з районного бюджету становило 10% ( за умовами фонду регіонального економічного розвитку). «Ці автобуси будуть щодня перевозити дітей з 11 шкіл району. Наші економісти підрахували, що від реалізації даного проекту щорічна економія становитиме 400 тис. грн.» - зауважила вона.

Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах

«Аби повністю забезпечити підвезенням учнів області потребно придбати 92 шкільних автобуси,- прокоментував Андрій Гижко.- На сьогодні ці послуги частково надають приватні підприємці , але це набагато дорожче для місцевих бюджетів. Наразі ми поставили собі за мету цьогоріч придбати, як мінімум, 70 автобусів. На даний час діє програма, яка фінансується 50% на 50% з державного та з районних бюджетів. Найбільшу зацікавленість проявили Ямпільський та Вінницький райони.  Незабаром відбудуться тендерні процедури і за три- чотири місяці ми розпочнемо купувати шкільні автобуси».

Фото

Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах Школярі Літинського району добиратимуться до навчальних закладів на нових шкільних автобусах

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)