Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини

08.04.16 14:26 1886

Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини

За результатами проведеного в області моніторингу Теплицький ЦНАП входить до переліку кращих дозвільних центрів регіону. Тут обладнана зона очікування з окремо облаштованими місцями для заповнення документів, діє електронна черга. У приміщенні центру розташовано банківський термінал, поруч - приватним підприємцем здійснюються послуги з ксерокопіювання та продаж канцтоварів.

У ЦНАПі робота організована за принципом «єдиного вікна», тут надаються 68 видів послуг і, як відзначила адміністратор установи, упродовж І кварталу поточного року до центру за відповідними послугами вже звернулися 2 444 особи.

Голова облдержадміністрації оглянув матеріально-технічне забезпечення центру та поцікавився проблемами, з якими зіштовхуються працівники установи у процесі своєї діяльності. Відтак, вкотре наголосив на важливості вдосконалення роботи у форматі дозвільних офісів.

Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини

Також у рамках візиту Валерій Коровій відвідав районне управління праці та соціального захисту населення, де ознайомився з ходом надання мешканцям Теплицького району державних допомог.

Фото

Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини Теплицький "Прозорий офіс" увійшов до переліку кращих дозвільних центрів Вінниччини

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)