Мобільний соціальний магазин запрацював на Вінниччині

16.04.16 09:40 865 0

Мобільний соціальний магазин запрацював на Вінниччині

Мобільний соціальний магазин на колесах від ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» МХП почав працювати на Вінниччині. Про це повідомив директор підприємства, депутат Вінницької обласної ради, член фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Ігор Лещенко.

За його словами, це приклад соціально-відповідального бізнесу, коли виробник дбає не лише про власне виробництво, але й про жителів тих територіальних громад, де розташовані виробничі потужності підприємства. А особливо  - про людей, які потребують більшого соціального захисту, пенсіонерів та інвалідів.

«Ідея соціального магазину належить меру Ладижина. Її підтримало керівництво МХП. На сьогодні 6,5 тис міських пенсіонерів отримують свіжий хліб, м’ясо птиці та хліб за цінами виробника, що майже на 40% нижче ринкових», - сказав депутат.

Мобільний соціальний магазин запрацював на Вінниччині

Він додав, що «після успішної реалізації цього проекту в Ладижині, я вирішив поширити таку соціальну ініціативу і на мешканців тих сіл, де розташовані виробничі об’єкти птахофабрики. Керівництво компанії ідею схвалило і з нового року ми запустили мобільний соціальний магазин, який зараз обслуговує пенсіонерів шести територіальних громад Тульчинського та Тростянецького районів, а це дев’ять сіл».

Наразі придбано новий вантажний автомобіль МАЗ. Його обладнано всім необхідним устаткуванням – холодильниками, полицями для хліба, ємністю для олії. У магазину чіткий графік і мешканці всіх сіл оповіщені, що кожного місяця у визначені дні вони можуть придбати продукцію птахофабрики та хліб у своєму населеному пункті з кількома зупинками.

«Села досить великі і літнім людям важко ходити, тому для зручності села розбито на зупинки, куди приїздить магазин. Відгуки маємо лише схвальні. Не справдилися перестороги скептиків, що люди у селах не купуватимуть курей та олію. За підсумками роботи соціального магазину за три місяці можна стверджувати, щонайменше 80% сільських пенсіонерів користуються його послугами», - зазначив Ігор Лещенко.

Списки пенсіонерів на обслуговування соціальним магазином подають сільські ради. Також кількість пільговиків розширили і додали до них сім’ї, де є діти-інваліди, родини учасників АТО. Наразі у розробці ще два маршрути мобільного магазину – села Василівка та Маньківка Тульчинського району. Їх запустять вже найближчим часом.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ВТО партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка»
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)