За організацію підпільного цеху із виготовлення алкоголю чоловіку присудили майже 120 тис. грн. штрафу

06.05.16 11:38 1199

За організацію підпільного цеху із виготовлення алкоголю чоловіку присудили майже 120 тис. грн. штрафу

В перші дні цього року співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області викрито та припинено діяльність підпільного цеху, де масово виготовлялися сурогатні горілка та коньяк під виглядом елітних іноземних брендів. В пластмасовій бочці зловмисник змішував очищену фільтром водопровідну воду зі спиртом та додавав відповідні харчові добавки, таким чином виготовляючи алкогольні напої, за характеристиками схожі до горілки. Незаконно виготовлені алкогольні напої розливав у пластикові дво- і трилітрові пакети та запаковував у картонні упаковки з зображенням відомих іноземних торгових марок, надаючи їм вигляду товарної продукції, що нібито виготовлена в заводських умовах.

В ході санкціонованого обшуку працівниками податкової міліції в приміщенні, де здійснювалося незаконне виробництво, вилучено більше 2 тисяч літрів готової продукції, обладнання та сировина для її виготовлення.

Зібрані в ході досудового розслідування докази свідчили про намір підозрюваного займатись незаконною діяльністю на постійній основі. Натомість власникові нелегального виробництва оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 та ч.2 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів), кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

За організацію підпільного цеху із виготовлення алкоголю чоловіку присудили майже 120 тис. грн. штрафу

Вироком суду підпільного виробника визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого згаданою статтею Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді штрафу розміром сім тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 119 тисяч гривень.

Фото

За організацію підпільного цеху із виготовлення алкоголю чоловіку присудили майже 120 тис. грн. штрафу За організацію підпільного цеху із виготовлення алкоголю чоловіку присудили майже 120 тис. грн. штрафу За організацію підпільного цеху із виготовлення алкоголю чоловіку присудили майже 120 тис. грн. штрафу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління ДФС у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)