9 травня 2016 року, в день відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у селі Скибинцях Тростянецького району відбулось урочисте відкриття меморіалу загиблому учаснику антитерористичної операції, герою-земляку Черепасі Олександру Івановичу, який загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи незалежність та суверенітет України.

У заході взяли участь депутат Верховної Ради України Микола Кучер, депутати місцевих рад, учасники АТО– бойові побратими загиблого та волонтери, вдова Валентина, жителі села.

Меморіал Олександру Черепасі встановлено в центрі села поруч з пам’ятним знаком Герою Радянського Союзу, уродженцю села Скибинці Леонтію Смовзюку.

На Вінниччині відкрили меморіал загиблому учаснику АТО Олександру Черепасі

На завершення заходу було звершено обряд освячення меморіалу та вшанування загиблих хвилиною мовчання й покладанням квітів.

Для довідки:

Черепаха Олександр Іванович - народився 25 березня 1970 року у селі Скибинці Тростянецького району. Навчався в Глибочанській СЗШ І-ІІІ ступенів. Післязакінчення школи 1985 році вступив до Крижопільського СПТУ № 9. З 1988 по 1990 рік проходив службу в Армії (Чехословакія). З 1991 по 1992 рікпрацював електромонтажником СПМР – 67 м. Вінниця. З 1993 по 2015 рік працював у місцевому господарстві ПОП «Зоря» електриком, механізатором. Був призваний у зону АТО 21 серпня 2014 року.

Трагічно загинув 31 січня 2015 року під час артилерійського обстрілу під смт. Чернухіно Попаснянського району Луганськоїобласті.

В січні цього року на приміщенні Глибочанської СЗШ І-ІІІст.,в якій навчався Олександр, відкрито меморіальну дошку.Переглядів: 2316
Поширень: 0