На Вінниччині будують сонячну електростанцію

13.07.16 16:52 2100

На Вінниччині  будують сонячну електростанцію

Фотогальванічну електростанцію «Чечельник» площею 32 га та потужністю 16 МВт поблизу селища будує ТОВ «Подільський Енергоконсалтинг». За словами представників компанії, щорічно електростанція генеруватиме близько 22,48 млн. кВт-год електроенергії, зменшуючи майже на 22 тисячі тонн на рік викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Передбачається, що проект буде реалізований вже до кінця поточного року. Сьогодні ж ведуться роботи по завершенню першої черги будівництва потужністю 8 МВт.

З ходом будівельних робіт, у рамках робочої поїздки до Чечельницького району, ознайомився голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

На Вінниччині  будують сонячну електростанцію

«Це довгоочікуваний проект для району. Ідея з будівництва таких масштабних сонячних електростанцій була протягом останніх 5 років, але в силу низки об’єктивних обставин цей проект загальмував. І те, що ми сьогодні тут бачимо, вселяє великий оптимізм. Адже, в першу чергу, це рух вперед, а по-друге – ми спостерігаємо зростання інвестиційної активності в регіоні і в Чечельницькому районі зокрема, - відзначив керівник області Валерій Коровій. - Дуже важливо, що цей проект є інноваційним, і його ефективність значною мірою обумовлена тим, що фінансова ситуація в Україні застабілізувалася, тож є можливість взяти кредит, проінвестувати та отримати відповідний ефект».

На Вінниччині  будують сонячну електростанцію

За словами голови ОДА, загалом у Вінницькій області очікується реалізація декількох проектів подібного плану та масштабу.

Фото

На Вінниччині  будують сонячну електростанцію

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)