За видачу "липового" ветеринарного свідоцтва завлікарнею ветмедицини вимагав 2,5 тис. грн.

26.08.16 10:32 1218

За видачу "липового" ветеринарного свідоцтва завлікарнею ветмедицини вимагав 2,5 тис. грн.

Прокуратурою Вінницької області до суду скеровано обвинувальний акт відносно завідуючого дільничною лікарнею ветеринарної медицини одного із районів області, який обвинувачується у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України.

Керівник ветеринарної лікарні одержав неправомірну вигоду у розмірі 2500 гривень від місцевої жительки за видачу ветеринарних свідоцтв на продукцію тваринного погодження без проведення відповідних експертних досліджень, крім того він підробив вказані ветеринарні свідоцтва.

Додатково: Згідно ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди), передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади, чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Відповідно до ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів), передбачена відповідальність у виді штрафу до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба прокуратури Вінницької області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)