Олександр Домбровський скасував незаконно видані дозволи на земельні ділянки

30.03.10 16:28 2710

Голова облдержадміністрації Олександр Домбровський скасував незаконно видані дозволи на земельні ділянки

Олександр Домбровський скасував незаконно видані дозволи на земельні ділянки

До Вінницької обласної державної адміністрації надійшов протест прокурора Вінницької області від 22 березня 2010р. , в якому зазначено, що за результатами проведення прокурорської перевірки законності розпоряджень голови Калинівської райдержадміністрації «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність на території Калинівської міської ради», вісім дозволів було видано з порушенням чинного законодавства. Так, згідно з цими розпорядженнями восьми громадянам відводилися у власність земельні ділянки загальною площею 16,5 га для ведення особистого селянського господарства.

Розглянувши протест прокурора та провівши перевірку законності зазначених розпоряджень, голова Вінницької облдержадміністрації Олександр Домбровський своїм розпорядженням від 26 березня 2010 р. скасував дозволи на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території Калинівської міської ради.

«Це дасть змогу відновити принципи законності, верховенства права та справедливості»,- прокоментував рішення Олександр Домбровський.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)