Валерій Коровій пропонує узаконити індивідуальні сільські господарства

08.04.10 04:16 3186

Перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій пропонує на законодавчому рівні узаконити індивідуальну діяльність людей, які ведуть власне господарство.

Валерій Коровій пропонує узаконити індивідуальні сільські господарства

За його словами, на сьогоднішній день в сільському господарстві зайняті 44 тисячі працюючих. "Важко сказати, що люди в селі безробітні, тому що люди там мають свій город, люди тримають своє господарство - назвати цих людей "безробітними" язик не повертається", - сказав В. Коровій.

Він пропонує на законодавчому рівні узаконити індивідуальну діяльність, яку здійснюють люди, що живуть в сільській місцевості. "Особливо з огляду на те, що їм завтра потрібно буде йти на пенсію, і їм необхідно буде мати відповідний трудовий стаж", - зазначив перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Він також пропонує стимулювати розвиток тваринництва, вирощування цукрових буряків і вирощування овочевих груп.

"На сьогоднішній день розробляються відповідні програми стимулювання розвитку цих ринків, а також відбувається налагодження домовленостей з великими продуктовими супермаркетами для того, щоб нашим супермаркетам поставлялася продукція овочівництва вінницьких виробників", - додав В. Коровій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:vinnitsa.info
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)