Стартувало вінницько-чеське співробітництво підприємців

09.04.10 09:51 1967 0

8 квітня 2010 року до Вінницької області прибула делегація чеських підприємців на чолі з керівником Посольства Чеської Республіки в Україні Вітєзславом Півонько.

Стартувало вінницько-чеське співробітництво підприємців

Зустрічаючись з представниками вінницької влади Вітєзслав Півонько окреслив головну мету приїзду на вінницьку землю. «Ми знаємо, що чеські підприємства вже працюють у вашій області, але пріоритетним завданням залишається наша співпраця в галузі агропромислового комплексу»- зазначив він.

В свою чергу перший заступник голови облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Григорій Заболотний та перший заступник Вінницького міського голови Іван Михайлюк ознайомили поважних гостей з інфраструктурою та потенціалом подільського краю.

Валерій Коровій акцентував увагу на великому логістичному потенціалі нашої області. «Міжнародний аеропорт «Вінниця», потужні залізничні магістралі – це лише частина того значного потенціалу, що може стати головним аргументом в залучені інвестицій та зв’язків між державами» - сказав В.Коровій.

Про значні потужності агропромислового комплексу розповів гостям Григорій Заболотний. «Вінниччина має найбільшу переробну систему. Підтвердження тому є такі потужні підприємства, як «Аграна Фрут», «Вінницький олієжиркомбінат», «АВІС» та багато інших». За словами Григорія Заболотного сьогодні важливо, щоб розвивались ділові відносини між вінницькими та чеськими підприємствами, а влада в свою чергу сприятиме безперешкодній співпраці бізнесу.

Окрім сільського господарства на зустрічі сторони окреслили подальші плани співпраці в галузях економіки, культури та освіти.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)