Вінницька область має стати однією з п’яти найкращих регіонів України

20.04.10 09:44 2521

Під таким девізом голова облдержадміністрації Володимир Демішкан провів нараду з начальниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Вінницька область має стати однією з п’яти найкращих регіонів України

Призупинити спад виробництва в області, за два тижні погасити заборгованість із зарплат та підготувати необхідні для розвитку Вінниччини інвестиційні проекти – такі основні завдання на першій нараді поставив голова облдержадміністрації перед начальниками обласних управлінь, податкової та судової адміністрації, представниками силових структур.

Що стосується соціально-економічного розвитку Вінниччини, Володимир Демішкан вимагає мислити масштабно, не боятись високих цифр і реалізовувати задумане швидко. За словами голови облдержадміністрації, віднині бюджетні кошти жорстко контролюватиме новостворена антикорупційна агенція, тож використовувати їх необхідно лише за призначенням.

«Добудова довгобудів, розвиток енергозберігаючих технологій, підняття рівня тваринницької галузі» - основні завдання, які визначив для першочергового вирішення голова облдержадміністрації Володимир Демішкан.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)